۵/۲۶/۱۳۸۹

علی کریمی را شلاق بزنید

علی کریمی تظاهر به روزه خواری کرده است. جرم او آنچنان آشکار بوده که سردار آجرلو، به عنوان یک بچه مسلمان و پاسدار انقلاب ناچار شده است پیه تمام دشواری ها را به تن بمالد و کریمی را از تیم اخراج کند. بسیار خوب. به باور من همه چیز بر مبنای آرمان های بلند نظام اسلامی و دین مبین اسلام پیش رفته است، فقط یک چیزش کم است: این مفسد باید حد زده شود!


تردید نکنید که مجازاتش همین است* پس من از تمام دلسوختگان اجرای حاکمیت اسلامی استدعا دارم که هرچه سریع تر علی کریمی را در ملاء عام شلاق بزنند. از احمد جنتی، احمد خاتمی و هر مومن دیگری هم درخواست می کنم هرچه سریع تر برای اجرای حکم خداوند وارد عمل شوند. در غیر اینصورت تنها احتمال قابل قبول این است که سردار آجرلو دروغ گفته و تهمت زده باشد. در آن صورت هم تفاوتی نمی کند. باید ایشان را حد زد. کلا یک نفر باید در این وسط شلاق بخورد وگر نه دین خدا قربانی مصلحت سنجی شده است.


پی نوشت:

* البته اگر بار اول و یا دومش باشد. برای بار سوم مجازات این عمل مرگ است.

- این مطلب نه طنز است و نه در لوای آن نگارنده ادعای دینداری دارد. کاملا جدی است و اتفاقا اجرای سنگسار سکینه محمدی آشتیانی در ملا عام (برای مثال وسط میدان ولیعصر) و همراه با پخش زنده تلویزیونی خواسته دیگر این وبلاگ است که از تمامی عزیزانی که درد دین دارند دعوت می شود که حمایت خود را برای اجرای این دو خواسته اعلام کنند.

۱۲ نظر:

 1. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  کیرم تو کون تو و هرکی درد دین داره، بیا بکنمت تا درد کونم بهت اضافه بشه

  پاسخحذف
 2. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  ناموست رو یه روز به زور جلوت از کون می کنن ببینی درد بی دینی یعنی چی حرام زاده .

  پاسخحذف
 3. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  آقا چرا هر کامنتی میگذارید!

  پاسخحذف
 4. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  واقعا اسم بلاگت درسته!

  پاسخحذف
 5. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  درست میگه باید این شلاقها و سنگسارها در ملا عام در مرکز شهر تهران و شهرهای بزرک انجام بشه تا مردم خوب درک کنن اسلام ناب یعنی چی.

  پاسخحذف
 6. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  اجر لو مانند اکثر همکارانش سردار تزویر وریا است و فقط بیشتر ابروی حکومت قرون وسطائی ولایت وقیح رابرد.

  پاسخحذف
 7. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  جنتی و احمد خاتمی مرده های متحرکی هستند که اندک بیمارانی مانند تو تاکنون نیم جان نگهشان داشته است.

  پاسخحذف
 8. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  روزه گرفتن یا نگرفتن مردم به جنتی و احمد خاتمی زن جنده و تو بچه کونی مربوط نیست.

  پاسخحذف
 9. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  ازکیر داش علی بخورید.

  پاسخحذف
 10. ناشناس۲۶/۵/۸۹

  سردار اجرلو مدیر فاحشه خانه خوبی است نه فوتبال

  پاسخحذف
 11. ناشناس۲۷/۵/۸۹

  از دوستان واقعن انتظار این حد عجولی و بی ادبی رو نداشتم حر اقل یه نگاه به مطالب قبلی نویسنده می کردید بعد شروع می کردید به فحاشی واقعن نباید تفاوتی بین ما که مدعی سبز بودن رو داریم با کودتاچیا وجود داشته باشه؟

  پاسخحذف
 12. دوستان, آرمان امیری یکی از وبلاگنویسان خوب و متعهد ما هستند. مطلب کنونی ایشان نیز هوشمندانه, کاملا انتقادی و رو به حاکمیت و ایدئولوژی آن است. خواهش میکنم در خواندن مطالب بردباری هم بخرج بدهید.
  با تشکر از همه

  پاسخحذف