۱۰/۰۷/۱۳۹۰

اینجانب هم همین‌طور!

جناب مصطفی تاج‌زاده از زندان پیامی ارسال کرده‌اند به شرح زیر:

«اینجانب سید مصطفی تاجزاده در اعتراض به :

۱- عدم رسیدگی به شکایات ما از کودتاچیان انتخابات ۸۸

۲- انتصاب مجدد آقای جنتی و دیگر متخلفان انتخابات پیشین

۳- تداوم دخالت های غیرقانونی نیروهای نظامی و امنیتی در انتخابات آتی و تلاش برای مهندسی آن

۴- حبس خانگی غیرقانونی دو نامزد انتخابات گذشته (آقایان موسوی و کروبی)

۵- انحلال غیرقانونی احزاب اصلاح طلب جبهه مشارکت ایران اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی

۶- توقیف و تعطیلی اکثر قریب به اتفاق مطبوعات منتقد حاکمیت تک صدایی

۷- تداوم حاکمیت نظامی و استمرار فضای پلیسی و امنیتی

۸- صدور احکام فرمایشی و فله ای قضایی علیه مخالفان انتخاباتی گذشته

۹- تقلیل جایگاه رهبری نظام به رهبری یک جناح (اقتدارگرا)

۱۰- بی توجهی به پیشنهادهای دلسوزانه و حداقلی خاتمی

و برای:

۱- مقابله با حکومت دروغ و فساد و بی لیاقتی

۲- جلوگیری از استقرار دیکتاتوری مطلقه فردی

۳- افشای مجلس بله قربان گویی که هیچ نقش مهمی در کنترل و امحای فقر، بیکاری، بزه های اجتماعی، انزوای بین المللی و پاسخ گو کردن ارکان حکومت و رهبری نظام ندارد.

در انتخابات نمایشی و غیرآزاد دوازدهم اسفندماه شرکت نمی کنم و رأی نمی دهم». (+)

من هرچه نگاه می‌کنم می‌بینم این فهرست هیچ حرف ناگفته‌ای باقی نگذاشته است. پس خیلی ساده عرض می‌کنم «اینجانب، آرمان امیری هم همین‌طور»! شاید بد نباشد به زودی یک پایگاه اینترنتی تحریم انتخابات راه‌اندازی شود و تمامی آنانی که می‌خواهند انتخابات را تحریم کنند با اسم و مشخصات کامل نام خود را در آن ثبت کنند. تا آن زمان دست کم پیشنهاد می‌دهم همین نامه آقا مصطفی را دست‌مایه مشترک قرار دهیم و با بازنشر مکرر آن، مهر تایید و حمایت خود را هم پای آن ثبت کنیم.

۵ نظر:

 1. هیچ حرف ناگفته‌ای باقی نگذاشته است؟ خیلی‌ شکسته نفسی‌ کردید دوست من..ایشون تنها تصورات حزب‌های مطبوع خود (مشارکت و مجاهدین انقلاب) را فرمودند و از بقیه نام نبردند. نه تنها از سایرین که از کشته شدگان و شکنجه شدگان و تجاوز شدگان این ۲-۳ سال،،نه تنها این چند سال که ۳ دهه گذشته، باید به جناب تاجزاده یادآوری کرد که اصلاحات مرد و از استخوان‌هایش هم چیزی باقی‌ نیست. و خواسته‌های حداقلی هم ارزانی‌ خودتان! (با تمام این اوصاف شجاعت جناب تاجزاده برای گفتن همین در داخل ایران هم قابل قدردانی است)

  پاسخحذف
 2. ناشناس۷/۱۰/۹۰

  نظرات حضرات آیات
  حکیم، نجفی خوانساری، شفیعی، قزلجه ای ،جناتی، راستی کاشانی، فقیه ایمانی ، روحانی ،هاشمی شاهرودی ، تسخیری ، بنی فضل ، موسوی همدانی ،موسوی جزایری، کریمی، قریشی، معصومی، موسوی زنجانی و اشراقی ،محفوظی، خاتم یزدی، ملک حسینی، فاضل هرندی و جعفری ،مشکینی،فاضل لنکرانی،جوادی آملی، یزدی و مؤمن + طاهری اصفهانی + یوسف صانعی

  در خصوص اعلمیت آیت الله العظمی خامنه ای

  http://salehat.ir/index.php?option=com_alphacontent&view=alphacontent&Itemid=71

  پاسخحذف
 3. من با داریوش موافقم که اقای تاجزاده شجاع است و نظراتش جای تشکر دارد. اما رهبرمن ان پسر بچه 16 ساله ای است که در حاکمیت اقایان جانش را پای چوبه دار بخاطر فروختن روزنامه از دست داد.
  دفاع میکنیم ،میبخشیم اما فراموش نمیکنیم

  پاسخحذف
 4. ناشناس۹/۱۰/۹۰

  دوستان لطف کنید این مطلب را به بالاترین بفرستید:
  http://img580.imageshack.us/img580/9315/img4119y.jpg
  -------------
  سه اسطوره بزرگ ايراني که در خانه هاي همه مسيحيان جهان حضور دارند و مايه سرفرازي ايرانيان هستند!

  اين مطلب از طرف يک دانشجوي ايراني کارشناسي ارشد در کشور زيبا و بي نظير سوئد تقديم شما مي شود. عکسي که مشاهده مي کنيد را از منزل صاحبخانه سوئدي خودم گرفتم که در آستانه کريسمس اين عيد بزرگ مسيحي را در منزل خود با تزئينات خاصي جشن گرفته است. او با اشتياق تمام سه نفري را که در سمت راست مشاهده مي کنيد و لباس سفيد بر تن و هدايايي در دست دارند را به من نشان مي دهد و مي گويد اين سه مرد ايراني اولين کساني هستند که به مسيح ايمان آوردند و هنگام تولد وی هدايايي پيشکش او کردند! باور کنيد اين حرف در زمانه اي که همه راديوها و تلويزيون هاي جهان پر از اخبار بد درباره ايران و حکومتش است، مرا به تفکر عميق فرو مي برد که ما مردم ايران به واسطه گذشته خود چه پتانسيل هاي بزرگي در برقراري رابطه خوب با همه دنيا داريم و آنها را فراموش کرده ايم، و به واسطه عملکرد ناشايست و ضد ملی حکومت جمهوری اسلامي، به جاي اينکه از مردم ايران در دنيا به نيکي ياد شود همه جا پر از سخن هاي بد و ناروا نسبت به ماست. به صاحبخانه سوئدي مي گويم که ما ايرانيان به مسيح احترام فراوان مي گذاريم و حتي در ادبيات کهن خودمان شاعران بزرگي داريم که همگي از مسيح به بزرگي ياد کرده اند و شعر: "مژده اي دل که مسيحا نفسي مي آيد" از حافظ را برايش مثال مي آورم! او در نهايت مي گويد ايرانيان مردم قابل احترامي هستند چون بعد از حوادث 11 سپتامبر همانند برخي کشورهاي عربي به خيابان نريختند که از مرگ ديگران شادماني کنند! اين مرد 55 ساله سوئدي، همه سياستمداران ايران نظير پهلوي ها، رفسنجاني، خاتمي و ... را به خوبي مي شناسد! حتي باور کنيد اولين بار من از اين صاحبخانه سوئدي فهميدم که نام اصلي فرح پهلوي همسر شاه سابق، فرح ديبا است! اينها همه را می گويم تا نشان دهم که چقدر ما بايد در رفتار خودمان در درون و بيرون کشورمان مراقب باشيم، چون همه مردم دنيا با رسانه ها و مطبوعات و اينترنت، يکديگر را زير نظر دارند و حرکت هاي خوب يا زشت همديگر را به خاطر مي سپارند. به عنوان مثال اين حرکت ضد ملی اخير حکومت خودکامه در حمله به سفارت انگلستان با نام دانشجو هم تنها و تنها آبرو و حيثيت ما دانشجويان خارج از کشور را برده و روز نيست که ما مجبوريم براي دوستانمان توضيح دهيم که اين وحشي گري ها ربطي به دانشجويان ايراني ندارد و از طرف خود حکومت برنامه ريزي مي شود... باری، بياييد به دوران باشکوه و پر از افتخار ايرانی خودمان برگرديم! ارزش ما بيش از اين حرفاست! به خودمان بياييم! لعنت خداوند بر آنهايي که ما را با مردم دنيا دشمن کردند! نگذاريم مشتي بي فرهنگ و بي شرم و بي حيا، نام نيک ايران ما را در جهان از بين ببرند و ما را مضحکه عام و خاص نمايند. دست از خودزني هاي سياسي و مذهبي هم برداريم! همه جا مردم آرام و خون گرم و خوش برخورد و با صفا باشيم و به جامعه جهاني بپيونديم و سعي کنيم همه جا نام نيک از ايرانيان به جاي بگذاريم که مثل اين سه مرد ايراني پر افتخار تا هزاران سال بعد جاودان در يادها و ذهن هاي مردم کشورهاي ديگر باقي بمانيم.

  پاسخحذف
 5. ناشناس۹/۱۰/۹۰

  با سلام و تشکر از آقای تاجزاده.از همه دوستان میخوام دست از این قسم سخن که ماچی حق با ماست ما درست میگم بخاطر خدا دست از اختلاف پراکنی بردارید

  پاسخحذف