۳/۱۶/۱۳۹۰

فراخوانی برای وبلاگ‌نویسان اصولگرا*

به تازگی و از طریق وبلاگ «راز سر به مهر» به فراخوان یکی از وبلاگ‌نویسان حامی رهبر نظام برخورد کردم. نویسنده «آینده از آن حزب‌الله» پیشنهاد کرده وبلاگ‌نویسان موافق و مخالف وضعیت موجود، برای ایجاد یک گفت و گو پیشگام شوند و هر کدام یک یادداشت از طرف مقابل را در وبلاگ خود منتشر کنند. پیشنهاد بسیار خوبی بود که «محمد معینی» هم برای پذیرش آن پیش‌قدم شد**. من هم به نوبه خود اعلام آمادگی کردم که یادداشت‌های وبلاگ‌نویسان و خوانندگان اصولگرا را منتشر کنم. هرچند پیش از این نیز «مجمع دیوانگان» هیچ گونه محدودیت عقیدتی برای انتشار یادداشت‌های وارده نداشت، با این حال اینجا به صورت ویژه می‌خواهم از حامیان نظام کنونی و یا هواداران رهبر آن دعوت کنم تا یادداشت‌های خود را با موضوعات دلخواه برای انتشار در اختیار مجمع دیوانگان قرار دهند.


از سوی دیگر از دوستان وبلاگ‌نویس اصولگرا هم دعوت می‌کنم تا در صورت تمایل موضوعی را برای یک مناظره مکتوب در نظر بگیرند. «مجمع دیوانگان» با دست مایه مشترک «قانون اساسی» آماده هرگونه مناظره مکتوب با هواداران رهبری است.


پی‌نوشت:

* «اصولگرا» اسم عامی است که من برای مخالفان جنبش سبز در داخل نظام به کار می‌برم. از خود این دوستان هم خواسته بودم که اگر گمان می‌کنند باید با نام دیگری خوانده شوند اعلام کنند چرا که گویا بسیاری از آنان نمی‌خواهند خود را اصولگرا بنامند.


** تا این لحظه بجز جناب معینی و بنده، حمزه غالبی عزیز هم آمادگی خود را برای شرکت در این طرح اعلام کرده است. من از دیگر وبلاگ نویسان سبز هم دعوت می‌کنم تا آمادگی خود را برای شرکت در این طرح به همتایای اصولگرا اعلام کنند.