۱۱/۰۳/۱۳۸۹

اسناد کودتا - مصیبت دروغ!

روز جمعه 15/3/88 ناگهان شایع شد که دولت درصدد قطع اینترنت و اس ام اس و تلفن‌های شهری در روز 21 و 22 خرداد است و آقای محتشمی‌پور هم از امکان چنین رویدادی ابراز نگرانی کرد، روز 16/3/88 و در حالی که کمتر از یک هفته به برگزاری انتخابات باقی مانده بود، کامران دانشجو در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: «می‌گویند مجریان انتخابات قصد از کار انداختن سامانه پیامک و قطع اینترنت را دارند، باید به آنها بگویم باور کنید دروغ گفتن مصیبت است». (متن کامل سخنان آقای دانشجو را از اینجا+ بخوانید)

وقتی رییس ستاد انتخاباتی کشور به این سادگی دروغی می‌گوید که کمتر از یک هفته بعد تمام مردم می‌توانند خودشان آن را بسنجند تنها می‌توان نتیجه گرفت که کودتاگران هیچ ابایی از بر ملا شدن نقشه‌هایشان نداشته‌اند و تنها امیدوار بودند که تا روز انتخابات به هر قیمتی که شده همه چیز آرام باقی بماند؛ از آن پس می‌توان کار را به نیروهای سرکوب سپرد.

۱ نظر:

 1. http://balatarin.com/permlink/2011/1/23/2336650
  پست شما امروز بحث داغی در بالاترین به وجود آورد. محور بحث اصرار یکی از کاربران ولایت مدار بر عدم استفاده از کودتا برای انتخابات 88 بود.
  با تشکر از تلاش ارزنده ای که در زمینه گردآوری اسناد کودتا دارید و بهترین کاری است که می توان انجام داد تا حق مردم به مرور زمان پایمال نشود.

  با عرض ارادت
  lightwave

  پاسخحذف